Brandje blussen

Test userBevers, BvH, Landwelpen, Waterwelpen

De land- en waterwelpen en de bevers zijn zaterdag met z’n allen naar de brandweer geweest om daar te kijken hoe de brandweer te werk gaat. Meteen bij binnenkomst kregen de kinderen een rondleiding door de kazerne en zagen daar onder andere de kantine en de slaapplekken waar de brandweermannen verblijven. Ook het aquarium in de kantine bleef niet ongezien, hier moesten de vissen uitgebreid bekeken worden. Wat was er veel te zien!

Hierna kregen de kinderen een rondleiding in één van de brandweerauto’s. Wat is die auto groot zeg! Sommige van de bevers waren net zo groot als de banden die onder de wagen zaten. Na alles te hebben bekeken, was het natuurlijk tijd voor het echte werk. De kinderen mochten eindelijk met de brandweerslang aan de slag. IN het begin begon het nog allemaal rustig en waren alle huisjes omver gespoten. Na ongeveer een kwartier waren de meeste kinderen drijfnat, omdat het toch wel erg leuk is om nat gespoten te worden door de harde waterstraal. Ondanks het feit dat het niet erg warm was, hebben de kinderen  met veel plezier in het water gespeeld.

Het was een geslaagde dag waarbij iedereen, ook de leiding, weer genoeg dingen hebben geleerd!