Sinterklaas op bezoek bij de bevers

Test userBevers

- WhatsApp Image 2017 12 02 at 17 - Sinterklaas op bezoek bij de bevers

Het was weer zover Sinterklaas kwam ons vereren met een bezoekje en had natuurlijk zijn pieten meegenomen, Eerst moesten wij het sluipspel doen dat houdt in dat er een pakje ligt en je zo stil mogelijk er naar toe moet sluipen en moet zorgen dat zwarte piet je niet hoort want dan ben je af. Toen alle Bevers het voor elkaar hadden gekregen om een pakje te pakken te krijgen moesten de Bevers een tekening maken die mooier zou zijn dan de tekeningen van zwarte piet en ook dat lukte. Als opdracht was er een karaoke wedstrijd die de Bevers supergoed gezongen hebben want tja piet kon er niets van helaas. Al met al een leuke opkomst waarin de bevers goed verwend zijn door Sinterklaas.

- WhatsApp Image 2017 12 02 at 17 - Sinterklaas op bezoek bij de bevers- WhatsApp Image 2017 11 25 at 15 - Sinterklaas op bezoek bij de bevers